İSTER EGLENCELİ BİR ANINI PAYLAŞ İSTERSEN DE DERDİNİ Sana destek olmak için buradayız.

Aradığımı buldum mu ? - @seyrangah

Yaklaşık 15 dakika önce bugünkü 3784906478339. varoluşsal sorgulamamın içindeyken artık yazmanın vakti geldi, bundan daha büyük bir fırsat yok, mediumda  (içinde ağırlıklı olarak ingilizce harika yazılar, denemeler olan uygulama) mı yazsam, yoksa wordpress (bu da blog hesaplarının olduğu bir uygulama sanırsam) mi olsa ay ya da yok wattpad ergenler mekanında mı yazsam ........ gibi bir girdaptaydım. Sonra instagramdaki ikinci hesabımda dolanırken (fake hesap değil onunda hikayesi bir sonraki yazımda) karşıma sevdiğim bir hesapta paylaşılan bir hikaye çıktı. Hooooop buraya ışınlandık, bu platformu oluşturandan, paylaşandan Allah razı olsun, ellerinizden öpüyorum. Öpmek olmadı malum sosyal izolasyon. 

Kendimden ufak bahsedeyim eylemlerimin sebepleriyle bağdaşsın. Şuan mimarlık üçüncü sınıf öğrencisiyim, yaş 20 (hala inanamıyorum 20 nedir), malum sebeplerden dolayı evde karantinadayım. Teşekkürler Çin :)  Ve o gün virüsün ülkemize geldiği ve okulların tatil edildiği o güne gidelim. 

16 yıllık eğitim öğretim hayatımın en yoğun dönemine gireli tam dört hafta olmuştu (dramatize etme yalandan demeyin vallahi öyle). Saatlerce ödev yapıyorduk, proje hazırlıyorduk... gözümü açacak vaktim yoktu ve haftada iki akşam ingilizce kursuna gidiyordum.  O keşmekeşin içinde annem ve kız kardeşimin ısrarına dayanamayarak o haftasonu eve gelmeye karar verdim. Her şeyi hallettim ödevler yoluna girdi, yorgunluktan ölüyorum, nasıl olsa evde dinlenirim,çantama bir kazak, bir ceket koydum, diş fırçası ah bir de rimel turist Ömer yollarda. Saat 3 otobüsüne bindim, çok keyifliyim,gelsin spotify arada kitap. O sabah internet paketim taze tükendiği için hiçbir şeyden haberim yok. Okuduğum şehirle evimin arası dört saat işte tam yedi sularında otobüsten inmeme çok az kalmışken kardeşimin aramasıyla şok oldum. Yanımda bilgisayarım bile yokken üç hafta evde ne yapacaktım. 

next episode: evde neler yapıyorum ? uzaktan eğitimle baş edebilecek miyim ?

Daha fazlası için takipte kalın. Sevgiler :)

24-03-2020 23:26

Twitterda Paylaş

@Karantina Günlükleri

Selam seyrangah, bizi tercih ettiğin için mutlu olduk :)

24-03-2020 23:55:50


SON YORUMLAR