İSTER EGLENCELİ BİR ANINI PAYLAŞ İSTERSEN DE DERDİNİ Sana destek olmak için buradayız.

Dualarım tuhaf oldu - @ilaydaaarslan

23 yaşındayım ve yaklaşık olarak üniversite hayatım boyunca hiç evde durmadım. Duramadım. Otel gibi kullandım hep. Hafta sonları sabah 9 akşam 10 a kadar çalışırdım. Diğer günlerde okulda olurdum tüm gün. Hastalandığımda bile en fazla bir gün yatabilirdim. Hep isterdim "Allahım şöyle bir hafta evden hiç çıkmıyım heeep yatayım." Ee güzel dua tabi. Ama gerekçesini belirtmemişim.. Saçma gelicek ama anneannem hep duanızı en incesine kadar anlatın hayır size şer olmasın derdi. Heh işte hayır mı şer mi belli değil. Üstelik pek de yatmıyorum. Sandalye tepelerindeyim.. 

 Şuan ki durumum sıkılmak değil aslında, zorunda konulmaktan dolayı darlanıyorum. Öyle bir korku sardı ki sigarayı bıraktım düşünün. 
Yapacak bir şey bulmak benim için kolay. Ev kuşuyumdur. Evden çıksamda şuanda pek bi şeyde yapmam zaten. Ama evde çalışırken bile çalışmak istemiyorum. Sanırım bu zorundalık bizi boğuyor. 

23-03-2020 12:31

Twitterda Paylaş

@vnaber

bu günlüğü ben mi yazdım acaba? sigarayı bırakma mevzusu, ev kuşluğu, darlanma... tamamen aynı hisler ve durumlar içindeyiz :/

23-03-2020 23:38:49


SON YORUMLAR