İSTER EGLENCELİ BİR ANINI PAYLAŞ İSTERSEN DE DERDİNİ Sana destek olmak için buradayız.

Kendime söz - @vnaber

bugün ilk kez hiç bitmeyecekmiş gibi geldi bu günler. 

aslında günlerdir gayet iyiyim. programlı bi şekilde kalkıp kahvaltımı yapıyor, yatak yorgan ne varsa toparlıyor kahvemi yapıp bilgisayara geçiyor günlük işlerimi yapıyordum. sonrasında mutlaka ya yeni bir film izliyor ya kitap okuyor yeni bi şeyler keşfederek kazanım sağlamaya çalışıyordum. akşamları arkadaşlarımla oyun oynayarak sosyalleşmeye çalışmak da yaptığım diğer şeylerden biriydi. fakat iki gündür kendimi nedense toparlamak o kadar zorlaştı ki, yataktan çıkmak bile mümkün olmuyor bazen. bunu yazıyorum çünkü buna acilen müdahale etmem gerektiğini biliyorum. sanırım günler çektikçe günlük rutinleri korumak, yaşam enerjisini yüksek tutmak daha da zorlaşacak. umuyorum ki bu günler en kısa zamanda, inşallah bitecek. o zamana kadar yapılacak en iyi şey evde de olsa herhangi bir şey yapmak. bir şey yapmayı bir şeylerle uğraşmayı sürdürebilmek en iyisi ne olduğundan bağımsız. kendime söz, bir şeyler yapmayı bırakmak yok...

23-03-2020 23:33

Twitterda Paylaş

@badbear

Toparla kendini! Bak ben aylardır işsiz ve evde yalnız yaşayan biriyim. Kendi kendimi oyalıyorum halime bin şükür. Bir motivasyonum var ve o işi sonlanana kadar asla kaybetmiycem! Yaptığın aktiviteler de çok güzel, devamını getir, bize de haber ver!

24-03-2020 00:54:00


@handeksknn

Ben böyle zamanlarda şunu düşünürüm, en olmadık zamanlarda bile hayattan keyif alabiliyorsam gerçekten hayat alabilen biriymiş ya diyorum kendime. İnan çok faydalı. bir de eğlenmek için kendinle hiç alakası olmadığın şeyleri deneyebilirsin ben böyle baya eğlenmişliğim var. Moraller yüksek olsun hep :)))

24-03-2020 02:27:03


SON YORUMLAR