İSTER EGLENCELİ BİR ANINI PAYLAŞ İSTERSEN DE DERDİNİ Sana destek olmak için buradayız.

Meğerse o gün okulun son günüymüş - @seyrangah

11 Mart çaramba sabah 9 gibi hastaneye tahlil sonucumu alamaya kampüsün içinde bulunan hastaneye uğramıştım. Dersim 12 gibi başlayacaktı, hastanede işim 10 gibi bitmişti. Hem hastanenin havasından, maskeli insanlardan gerilmiştim, kendimi nasıl dışarı attığımı bilemedim. Hava mis bütün ağaçlar çiçek açmış, fotoğraf çektim kütüphaneye giden yolumu uzattım,dolandım durdum. Kütüphanede geçen keyifli bir saatin sonunda derse gittim. Hoca iki saat boyunca gelmedi, muhabbet sohbetten de sıkıldım geçtim en arkaya eksik kalan ödevi tamamlıyorum. Uzun zamandır adım atmasını beklediğim arkadaş yanıma geldi. (aytıntı vermiyorum siz durumu anladınız) baya konuştuk o an benden mutlusu yok.

Baktık hoca gelmiyor arkadaşlarla dersten de çıktık, biz çıktık peşimize hoca girmiş. Almaz diye de geri giremedik. Diğer derse girdik, dersin başında kritik alıp çıktım. Kulaklıklarımı taktım, şarkı söyleyerek yürüyorum. Güzel bir gün, gerçekten mutluyum, güneş hafif batmaya başlamış. İşte üçüncü sınıf bahar döneminin son günü. Ben son günümü güzel geçirmişimki bu kadar iyi hatırlıyorum. Aklımdan her günümüz kalan hayatımızın son günü olabilir gerçeği hiç çıkmıyor bu aralar. Ne kadar olumsuz şeyler yaşasakta güzellikler hep yakınımızda gerçek gözlerle görmek lazım. 

 

27-03-2020 02:50

Twitterda Paylaş

@badbear

Burada birbirinden farklı hikayeler duymak beni mutlu ediyor :)

27-03-2020 03:45:03


@büyükbirader

bazı şeyleri zamana bırakmanın çok da iyi olmadığını görüyoruz keşke o adımı önceden sen atsaydın belki son günün çok daha farklı olurdu...

27-03-2020 23:32:53


@seyrangah

@badbear ben de yazdıklarımın altında yorum görünce çok mutlu oluyorum teşekkürler :)

28-03-2020 23:33:20


@seyrangah

@büyükbirader ya açık konuşmak gerekirse ben o adımı attım, fakat aramızda yanlış anlaşılma gibi bir şey oldu sanırım sonrasında kasıtlı olarak benden uzak durdu. Haliyle benim de cesaretim kırıldı, gidip ona sorsak farkında bile değilim öyle mi yapmışım bile diyebilir bilemiyorum :)

28-03-2020 23:36:05


@büyükbirader

@seyrangah mutlu sonla bittiğine sevinelim o zaman :))

29-03-2020 02:09:07


SON YORUMLAR