İSTER EGLENCELİ BİR ANINI PAYLAŞ İSTERSEN DE DERDİNİ Sana destek olmak için buradayız.

Selam herkese - @blabla

Hemen söze başlayayım. Karantina öncesi erkek arkadaştan ayrılmak pek iyi olmuyormuş arkadaşlar. Gün içinde "Onun Allah belasını versin.", "Güzel günlerimiz de olmuştu.", "O ne düşünüyordur?" ya da "Her şey yalan mıydı şimdi?" gibi düşünceler normalde zaten kafamda dönüp duracakken şimdi bu düşünceler çarpı 10 kafamı sık sık meşgul eder durumda. Günden güne azalıyor çok şükür ama ummadığım bir şeyden hafızam beni gene eskilere götürüyor. Kitap okuma, dil çalışma, aile üyeleriyle iletişim de olmasa ne yapardım bilemiyorum. Evde yalnız olmayıp düşüncelere gömülmeye fırsatım olmamasına şükretmeliyim sanırım.

Onun dışında zaten evde durmayı seviyordum ve herkesin aynı şeyi yapması evden çıkmalıyım iç sesimin kısılmasını ve biraz vicdanımın rahatlamasını sağladı. :)

Umarım bu dönemden hepimiz akıl sağlığımız çok yara almadan çıkarız. 

30-03-2020 01:56

Twitterda Paylaş

@badbear

Evet şükredip çalışmalısın emin ol kısa zaman sonra aşk acısı muhabbetini gülerek hatırlayacaksın zaten ;)

30-03-2020 21:56:57


@esra

selam blabla, bazı şeyleri çok kolay öğreniyoruz hayatta bazıları daha zor oluyor. nefes almayı hemen öğreniyoruz mesela yürümek daha zor gibi. ama her yaşantı istinasız seni en iyi haline götürmek için bir araç. buna inandıkça fark etmeye başlamak aşaması geliyor sanırım. ayrılıklara bu pencereden bakmak üzüntü duygusuna mantık penceresinden yaklaşmayı getiriyor. umarım bu dönemden dediğin şekilde çıkarız. ne olursa olsun yaşadıklarını değersizleştirmemen dileklerimle :) love ya!

30-03-2020 23:32:53


SON YORUMLAR