İSTER EGLENCELİ BİR ANINI PAYLAŞ İSTERSEN DE DERDİNİ Sana destek olmak için buradayız.

seyyah evde aktivite peşinde - @seyyahevde

Ben gezmeye alışmış bir ruh olarak ve işim de gezmekle ilgili olunca doğal olarak evde oturmak zor geliyor ve hergün yeni bir aktivite bulmaya başladım alçıdan heykeller,çerçeveler,mekanik müzik kutusu ile müzik yapma,akrilik boya ile resim,film izleme ve bağlama çalma gibi birçok meşgale ee tabi sürekli bir uğraş bulmakta zor gelmeye başladı ama idare edeceğiz. Corona virüsünden korkuyor muyum diye düşünürsek aslında çok korkmuyorum ama ailem ve çevremdekiler için endişeliyim tedbirimide alıyorum tabiki,geçmiş günleri düşününcede ne kadar güzel insanlarla güzel yerlerde çok harika anılar biriktirmişim diyorum ve bu kötü günler bittiğinde tekrar o güzel anıların yenilerine dönmek için can atıyorum.Şimdilik Hoşkalın Evde Kalın ve Sağlıklı Kalın... Sevgiler saygılar hepinize

23-03-2020 16:34

Twitterda Paylaş

@badbear

Yaklaşık 2.5 yıldır belli bir yerde yaşıyorum, çalışmıyorum, iş bekliyordum ama durumlar sürekli uzuyor. Hiç yurt dışına çıkma fırsatım olmadı. Ben de evde oyalanıyorum uzun sürelerdir. Şimdi sizin bu aktiviteleri görünce canım çekti valla beraber yapsaydık hocam :) Yine de her günüme şükrediyorum, sizin yaptıklarınıza bakınca siz de eminim geçmiş günlerinizin kıymetinizi ziyadesiyle biliyor ve teşekkür ediyorsunuz :)

23-03-2020 17:37:41


@seyyahevde

@badbear 3 yıl işsizlikten sonra tam zamanlı ve düzenli bir maaşı olmasada işe başladım iş dediysem insanları gezdirmek onları gezdirirken kendimde eğleniyorum tabi, şimdi o boş geçen 3 yıla geri döndüm bir farkla kendimi hem geliştireceğim hemde eğlendireceğim aktivitlerle aynı zamanda birçok insanla geçirdiğim vaktin bana kattığı tecrübelerle, umarım bu karantina günlerinden sonra sende iş bulabilirsin ve güzel günlerin olur :) Ankara'da isen aktiviteleri beraber imece usulü yapalım diyeceğim ama malum herkes evinde kalmalı ;)

23-03-2020 23:17:42


@badbear

Teşekkürler @Seyyahevde :) Malesef Ankara'da değilim, Çorlu'da yaşıyorum bu sıra ve ben de spor yaparak, kitap okuyarak, tasarımlarla uğraşarak günlerimi geçiriyorum :)

25-03-2020 01:31:56


SON YORUMLAR