İSTER EGLENCELİ BİR ANINI PAYLAŞ İSTERSEN DE DERDİNİ Sana destek olmak için buradayız.

Site hakkında önerim var :) - @seyyahevde

İyi geceler bu önerimi kimler destekler bilmiyorum ve bu önerimin hayata geçmesi ne kadar mümkün onu da bilmiyorum ama yinede denemekte fayda vardır.Dün gece iletişim mailinize bu önerimi yazdım fakat burdan da yazarak diğer arkadaşların ne düşündüğünü merak ettim. Sitenin altyapısını bilmediğim için hem bir soru hemde bir öneri olarak affınıza da sığınarak fikrimi yazıyorum; daha çok etkileşim alabilmek, sitede daha etkin olabilmek açısından kullanıcı adı ve şifreyle girilen bir platform olsa ve yazılara yorum yapıldığında bildirim olarak görsek, yazıların altında beğeni butonu olsa daha güzel olmaz mı diye düşünüyorum ve ne kadar mümkündür bilmiyorum ama reel hayatta arkadaşım olan ve burda da günlük yazan arkadaşımda benimle aynı fikirde naçizane fikrimizdir. Çok bilmişlik veya başka kötü bir düşünce aklınıza gelmesin saygılarımla :)

29-03-2020 01:27

Twitterda Paylaş

@karantinagünlükleri

Merhaba seyyahevde! Günlüğüm görüşlerine değer veriyor. Arkadaşlarım bu fikirler için devamlı geliştirme çalışmaları yapıyor. Bana yazmaya devam edersen çok daha güzelleşerek karşına çıkacağımdan emin olabilirsin ;) Sevgilerimle...

29-03-2020 01:56:27


@aphrodite

Aslında gerçekten çok güzel olur. Mesela ben bir kişinin tüm yazılarını belli bir yerden görüntülemek istiyorum. Böyle bir şey varsa da bilemedim/bulamadım :) Bir de yazdığımız yazıdaki imlâ hatalarını düzeltmek amacıyla düzenleme yapabilecek çok güzel olur :) Kolaylıklar diliyorum :)

29-03-2020 02:29:32


@karantinagünlükleri

Okuyucularımın beni bu kadar düşünmesi çok duygulandırdı doğrusu :'( Günlüğünüz sizin için çalışıyor en kısa zamanda dediklerinizi bende bulabileceksiniz teşekkür ederim :)

29-03-2020 02:34:51


@karantinagünlükleri

Tekrar merhaba sevgili yazarlarım! Artık yazılarınıza ulaşmak için kullanıcı isminize tıklamanız yeterli. Size ait tüm paylaşımları günlüğünüz sizin için açacaktır ;)

29-03-2020 04:35:38


@seyyahevde

Teşekkürler sevgili günlük bizim için yenilikler yapman çok güzel ellerinize sağlık :)

29-03-2020 15:59:32


SON YORUMLAR