İSTER EGLENCELİ BİR ANINI PAYLAŞ İSTERSEN DE DERDİNİ Sana destek olmak için buradayız.

Toparlanma vakti - @cornelia

Merhabalar, şu an bu satırları Yalın'ın canlı yayınını dinlerken yazıyorum. Küçüklüğümden beridir tüm şarkılarını ezberlemişimdir. Karantina günlerinde canlı yayınlarında birlikte düet yapıyoruz falan :) Gelelim günümün nasıl geçtiğine. Güne erkenden başlayıp ders çalışmaya başladım. Verimli bir gün geçirmeyi planlarken iki kötü haber aldım peş peşe. Sonra inzivaya çekildim saatlerce. Kendimi motive edip günümü devam ettirmek istiyordum. Ama bir türlü kendimi ikna edemiyordum. Sonra bir arkadaşıma olaydan bahsetmeye başladım ve kendi kendime ''Su akar yolunu bulur ya'' diyip toparlandım. Günümün çoğunu verimsiz geçirdim ama geri kalanında mutlu, eğlenceli ve verimli geçirmek için kendimi ikna ettim. Çünkü zaman en değerli varlığımız. Vaktimizi ne kadar verimli ve mutlu geçirirsek geriye o kadar güzel anılar kalıcak. Hepimiz şu an fotoğraf arşivimizi karıştırırken anılarımızı görüp mutlu oluyoruz, paylaşıp iç geçiriyoruz. Zamanımızın kıymetini anlıyoruz ve bir şey yapsak da yapmasak da öylece akıp gittiğini. Öylece akıp gitmesi iyi mi sahiden? Yakalamak güzel olmaz mıydı? Şimdi her ne kadar zorlu bir dönem geçiriyor olsak da geriye dönüp baktığımızda bu zamanı güzel geçirdiğimizi görmek için çabalamalıyız, zamanı yakalamalıyız. Sıkılıp oturmak yerine biraz müzik biraz dansla eğlenmek pek de zor olmaz değil mi:) Haydi kalk toparlanma vakti!

Sağlıkla, mutlulukla ve sevdiklerinizle kalın :)

26-03-2020 22:44

Twitterda Paylaş

@badbear

İlk denk geldiğim konser bir festivalde Yalın'ın konseriydi yıllar önce, güzeldi de :) Kesinlikle zamanı değerlendirmeliyiz kafaya takmamaya çalış ve günlerini değerlendirmeye devam et bugün daha iyimser gördüm seni mutlandım :)

26-03-2020 23:17:30


@cornelia

Teşekkür ederim tavsiyelerine uyacağım :)

26-03-2020 23:25:56


@handeksknn

Aa severek takip ettiğim yazarlardan biri @Cornelia yazmış.Çok moralin düşerse bize yaz. @badbear da bir sürü çekirdek var birlikte online çitleriz haha

27-03-2020 00:19:47


@cornelia

Ahaha iyi fikir çekirdeği de dijital ortama taşırız o da coronadan nasibini almış olur :)) @handeksknn

27-03-2020 14:05:19


SON YORUMLAR