İSTER EGLENCELİ BİR ANINI PAYLAŞ İSTERSEN DE DERDİNİ Sana destek olmak için buradayız.

Virüsü atlattıktan sonraki ilk günüm #Günlük 4 - @seyrangah

Tekrar selamlar herkese :) Bugün boğazıma kaçan tanımlayamadığım bir şey sonucu korkuyla yüzleştim, ölüm korkusuyla. Üç haftadır içinde bulunduğumuz bu karantina durumunda bir an bile aklıma gelmemişti, Hayatın bize verilen emanet olduğu gerçeğini hepimiz biliyoruz ve çoğu zaman kulak arkasına atıyoruz. Böyle bir deyim var mı ben mi uydurdum bilemiyorum. Bu ara çoğu şeyin farkında değildim, ne kadar şanslı olduğumu yeni yeni idrak ediyorum. Sıcak bir evim, içinde ailem, yemek pişen bir mutfağım var. Kaç milyon kişi bunların en az birinden muzdarip tahmin bile edemiyorum. Etrafımda gördüğüm her şey bir şükür sebebi. Bir de o günlerde sıradan görünen her şey ne kadar büyük bir nimetmiş. Sabah erken kalkıp okula\ işe gitmek için giyinmek, yolda yürümek, toplu taşımada yardımcı olduğun insanlara gülümsemek, dışarda ağaçlara bakmak, havanın sıcak veya soğuk olmasından şikayet etmek... hepsi şuan mahrum kaldığım şeyler. Kendime söz bu iş bittikten sonra her şeye çok daha güzel gözlerle bakacağım. Sokağa rahatca çıkabileceğim o ilk gün en sevdiğim elbisemi giyeceğim, bir kutu çikolata alıp parkta tüm çocuklara dağıtacağım ve uzun uzun ağaçların altında oturup gökyüzünü seyredeceğim söz Allahım söz**

 

 

01-04-2020 00:30

Twitterda Paylaş

@badbear

Öncelikle geçmiş olsun dikkat et bir daha :) Ben de ilk yazımda buna kızarak başlamıştım. Çok fazla şükredecek şey var! Verdiğin sözü sakın unutma o günler geldiğinde kontrol edicem ;)

01-04-2020 00:47:15


@seyrangah

@badbear teşekkür ederim :) söz söz tamamdır buraya da yazarım . Yeni parolamız şu olsun " Şükredecek ne çok şey var ! "

01-04-2020 03:05:58


@badbear

Anlaştık! :)

01-04-2020 03:23:56


SON YORUMLAR