İSTER EGLENCELİ BİR ANINI PAYLAŞ İSTERSEN DE DERDİNİ Sana destek olmak için buradayız.

Yaşaması Bedava aşk - @dilqusa

Twitter'da bir tweet görmüştüm “Gönül ister ki; gönül herşeyi istemesin”
Evet gönül bu söz dinlemiyor.. İstedikçe istiyor verildikçe hep daha sonrası isteniyor insanoğlu doymak bilmiyor.... . Hele bir de o gönüle aşk girince  ateşte yanmışa benzer.. Sesini duymak, elini tutmak kısaca yanında olmak ister..
  Aklına gelen bir söz  biraz  önceki  hüznü unutturuverdi.. Neyse konu ne ara aşka geldi  fark etmedik :) ."Hayat; sen başka planlar yaparken başına gelenlerdir” diyordu . Öyle ya neler planlamış, neler istemişti, ama ..Bir sabah uyandığında tüm felaketler bitmeyecek mi her şeye eskiye dönmeyecek mi?? 
Evet aşk boyle bir şey zaman mekan fark etmiyor.Oyle ki karanlık oda da tavana bile bakarken kendi kendinizi gülerken yakalarsıniz, onunla birliktr iken zamanın durmasını istersiniz. Korana günlerinde bile bir hoş oluyor.. Hoş bunu hiç aşık olmayan birinden duymakta ilginç. Aman saklama olmuşsun belli dediğinizi işitir oldum. Aşık değil ama  hoşlandığımız oldu bizimde zamaninda :) Neyse  yazıma şu dize ile son veriyorum... "Ey yar..! Telaşımı hoş gör. Islandığım ilk yağmurumsun.".. 

15-04-2020 00:51

Twitterda Paylaş

İlk yorumu sen yap!

SON YORUMLAR