İSTER EGLENCELİ BİR ANINI PAYLAŞ İSTERSEN DE DERDİNİ Sana destek olmak için buradayız.

Yazdık bişeyler :) - @dilqusa

Hep hayalini kurmuşumdur renkli renkli, inceli kalınlı  çeşit çeşit kalemim, ajandalarım  olsun istedim. Hoş güzel yazı yazmak ne kaleme  ne de ajandaya bakıyor bunu biliyordum  ama genede hep  yazayım yazayım yazayım istedim. Yazılarım hep umut versin, son cümleleri umutla bitsin, umudu yeşertsin istedim..Sonra nasıl güzel yazı yazılır dedim google amcaya o da bana.. 

    "Kişinin kıymeti, dilinin altında ve kalemin ucunda gizlidir, onu söz ve yazı, açığa vurur" dedi.Bir diğer şair  ise " Yazı yazmayı öğrenmek, her şeyden önce düşünmeyi öğrenmektir."diyordu. Düşündüm düşündüm... 
Insanları inceledim neleri severler neleri sevmezler bunları gözlemledim.
Arada  ilham amca geldi zannedip kağıt kalem aldım elime şiir yazayım istedim iki satırdan sonrası gelmedi. Meğer kitap okumuyormuşum tum eksik birazda bu yöndeydi. Bir gün 1k diye bir uygulamadan haberdar oldum. Başladım kitap okumaya hatta  hayatımda en çok kitap ile hemhal olduğu zamanlar 1k ile tanıştığım zamanlardı diyebilirim. Sonra bir gün bir dm geldi. Okuma yazmayı seviyorsun neden sende karantinagunlukleri sayfamızda kendini denemek  istemiyorsun diye bir dm.. Gün bu gündür kızım dilquşa haydi bismillah dedik ve  söz uçar, yazı kalır dedik ve burdayız :) 

    

15-04-2020 23:54

Twitterda Paylaş

İlk yorumu sen yap!

SON YORUMLAR